Кредит готівкою онлайн

Гроші на цільові покупки на ремонт, меблі, побутову техніку, авто та ін.

Обери потрібну суму та термін кредиту

міс
Продовжити  >>
Знижка на кредит 10%, надається за умови подання протягом 30 календарних днів від дати отримання кредиту, документів, які підтверджують цільове використання кредитних коштів
Як оформити заявку на кредит онлайн?
Кредит онлайн Оформити кредит ще ніколи не було так просто. З нами це можна зробити, навіть не виходячи з дому. Заявка на кредит онлайн - це швидке та зручне рішення, яке ми пропонуємо своїм клієнтам. Заповнюй заявку прямо на смартфоні, планшеті або комп’ютері та отримай кредит онлайн у будь-якому місті України.
Кредит онлайн
Заповнюй заявку онлайн
Заповнюй заявку онлайн Не потрібно спеціально виділяти час для поїздки до нашого відділення або стояти в чергах. Заявка на кредит може бути оформлена в будь-який зручний для Тебе час, вдома чи на роботі.
Очікуй відповіді Після того, як онлайн заявка на кредит відправлена, очікуй на попереднє рішення та дзвінок від нашого консультанта. Він надасть детальні інструкції щодо отримання готівки та відповіді на всі запитання, пов’язані з кредитом.
Очікуй відповіді
Забери готівку
Забери готівку Отримати кошти готівкою можна в будь-якому відділенні НФС, яке знаходиться в зручному для Тебе місті чи районі. Також гроші можна забрати в одному з відділень банку-парнера НФС - Ідея Банку.
Як отримати кредит
іконка стрілка
ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ В ІНТЕРНЕТІ Заповнюй заявку на кредит онлайн де тобі зручно: вдома чи на роботі!
іконка стрілка
ОТРИМАЙ РІШЕННЯ ПО КРЕДИТУ Дізнайся попереднє рішення по кредиту за 1 хв. за допомогою смс-повідомлення
іконка стрілка
ОЧІКУЙ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА Наш консультант зателефонує тобі та надасть інструкції, щодо отримання кредиту
ОТРИМАЙ ГОТІВКОВІ КОШТИ Обери наше найближче відділення, щоб отримати готівкові кошти
Переваги оформлення заявки на кредит онлайн
Швидке оформлення Наша фінансова компанія зробила все, щоб кредити онлайн в Україні можна було отримати швидко лише за кілька простих кроків. Ми створили зручну та зрозумілу систему оформлення заявки на кредит, якою можна скористатися на нашому сайті - просто вкажи потрібну суму та термін кредиту.
Швидке оформлення
Без зайвих документів
Без зайвих документів Не потрібно збирати великий пакет документів і довідок. У нас заявка на кредит розглядається лише за наявності паспорта (id-карти) та ідентифікаційного коду. У разі необхідності клієнт також надає пенсійне посвідчення.
Швидка відповідь по кредиту Наш фінансовий сервіс призначений для того, щоб кожен міг максимально швидко отримати можливість реалізувати свої плани за допомогою кредитних коштів. Можеш прямо зараз починати розраховувати бюджет на особистий автомобіль, купівлю нових меблів чи побутової техніки, ремонт квартири або навчання в престижному виші. Отримати гроші на реалізацію своїх найсміливіших планів відтепер можна всього в кілька кліків.
Швидка відповідь по кредиту
0 800 50 40 51 Телефонуйте безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів