Умови погашення кредиту

Як погасити кредит

Здійснити оплату щомісячного кредитного платежу або повністю погасити кредит в NFS* можна в режимі онлайн. Для цього підходить картка будь-якого банку. Не потрібно їхати до відділення і витрачати час на дорогу та очікування в черзі - сплачуй кредити, не встаючи з власного дивану чи робочого місця. Скористайся своїм смартфоном, комп’ютером або планшетом і внеси платіж всього за пару хвилин.

Наш партнер Ідея Банк також надає можливість погашення кредиту онлайн. Вносити платежі можна прямо на їхньому сайті.

Як отримати кредит
іконка стрілка
ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ В ІНТЕРНЕТІ Заповнюй заявку на кредит онлайн де тобі зручно: вдома чи на роботі!
іконка стрілка
ОТРИМАЙ РІШЕННЯ ПО КРЕДИТУ Дізнайся попереднє рішення по кредиту за 1 хв. за допомогою смс-повідомлення
іконка стрілка
ОЧІКУЙ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА Наш консультант зателефонує тобі та надасть інструкції, щодо отримання кредиту
ОТРИМАЙ ГОТІВКОВІ КОШТИ Обери наше найближче відділення, щоб отримати готівкові кошти

Чи можна погасити кредит достроково

СПЛАЧУЙ ДОСТРОКОВО БЕЗ ЖОДНИХ ШТРАФІВ Для зручності своїх клієнтів наші партнери передбачили можливість дострокового погашення кредиту. Такі дії не передбачають нарахування жодних штрафних санкцій із нашого боку. Більше того, Ти можеш отримати гарантовану знижку в розмірі 10% від річної відсоткової ставки. Для цього, окрім паспорту (id-карти) та ідентифікаційного коду, знадобиться протягом 30 днів із моменту  отримання кредитних коштів надати документи, що засвідчують цільове використання грошей.
СПЛАЧУЙ ДОСТРОКОВО БЕЗ ЖОДНИХ ШТРАФІВ
ОБИРАЙ ТЕРМІН ПОГАШЕННЯ
ОБИРАЙ ТЕРМІН ПОГАШЕННЯ Реалізовуй свої мрії разом з NFS - отримай швидкий кредит готівкою на суму до 100 000 грн. Ти можеш самостійно вибрати зручний термін для погашення кредиту (він може складати від 6 до 60 місяців). Остаточні умови кредиту ми та наші партнери визначаємо індивідуально для кожного клієнта, враховуючи його місячний дохід і витрати, а також ціль, задля якої він планує взяти кредитні кошти. Таким чином, НФС* розраховує найоптимальніші умови та розмір щомісячних виплат.
ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ У КОНСУЛЬТАНТІВ Поставити всі додаткові запитання та отримати більше інформації щодо оформлення, отримання та погашення кредиту можна в наших спеціалістів.
ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ У КОНСУЛЬТАНТІВ
0 800 50 40 51 Телефонуйте безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів