Кредитний калькулятор
Дізнайся, скільки грошей можеш отримати ти!
Скористайся нашим кредитним калькулятором

Мій дохід в місяць, грн

Мої витрати в місяць, грн

Ціль мого кредиту

Наша пропозиція для Тебе:

Максимальна сума кредиту, грн

Щомісячний платіж, грн

Оформи заявку на кредит в 3 кліки!

Оформити заявку

Як розрахувати кредит

NFS пропонує Тобі самостійно розрахувати кредит ще до оформлення заявки на отримання коштів. Для цього ми створили зручний кредитний калькулятор, яким можна скористатися онлайн прямо на нашому сайті.
Завдяки простій і зрозумілій системі, в Тебе не виникне жодних проблем із тим, як розрахувати платіж по кредиту. Якщо питання все ж залишаться, на них нададуть вичерпні відповіді наші спеціалісти. Калькулятор по кредиту робить розрахунок на основі наступних цифр:
  • твій дохід на місяць;
  • твої витрати на місяць.
Після вводу цих даних Ти швидко дізнаєшся, скільки кредитних коштів зможеш отримати. Розрахунок кредиту відбувається таким чином, щоб можна було здійснювати щомісячні виплати, виходячи з грошової суми, яка залишається після Твоїх звичних регулярних витрат. Ми запропонуємо оптимальний розмір щомісячних внесків, які суттєво не впливатимуть на Твій загальний бюджет. Таким чином, виплата кредиту буде здійснюватися поступово та без особливої необхідності постійно заощаджувати на своїх щоденних потребах.
Як отримати кредит
іконка стрілка
ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ В ІНТЕРНЕТІ Заповнюй заявку на кредит онлайн де тобі зручно: вдома чи на роботі!
іконка стрілка
ОТРИМАЙ РІШЕННЯ ПО КРЕДИТУ Дізнайся попереднє рішення по кредиту за 1 хв. за допомогою смс-повідомлення
іконка стрілка
ОЧІКУЙ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА Наш консультант зателефонує тобі та надасть інструкції, щодо отримання кредиту
ОТРИМАЙ ГОТІВКОВІ КОШТИ Обери наше найближче відділення, щоб отримати готівкові кошти

Кредитний калькулятор під будь-які потреби

Не забудь також вказати ціль кредиту: ремонт, купівля техніки або автомобіля, весілля, навчання, відпочинок або інші покупки чи потреби. Після того, як на основі всіх вказаних даних калькулятор розрахує суму, яку потрібно буде сплачувати щомісяця, час зайнятися безпосередньо оформленням заявки на кредит. Зробити це можна лише в три кліки.
Скориставшись кредитним калькулятором онлайн, можна наперед запланувати загальний бюджет і розмір окремих витрат, необхідних для реалізації конкретної мети. Наприклад, Ти можеш одразу визначитися, яку суму можна виділити для купівлі будівельних матеріалів, і скільки коштів залишиться на оплату роботи ремонтної бригади.
0 800 50 40 51 Телефонуйте безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів